Wczoraj w Złocienieckim Ośrodku Kultury miał miejsce wernisaż wystawy malarstwa Ewy Kamińskiej-Mikołajczyk pt. „Wibracja koloru.”
Wystawa jest osobistą podróżą artystki przez świat natury, emocji i piękna otaczających krajobrazów. Prace autorki zachwycają intensywnością barw, wrażliwością oraz wyjątkową energią artystycznego przekazu. Serdecznie dziękujemy Artystce za podzielenie się swoją twórczością i stworzenie wystawy pełnej inspiracji oraz emocji. Dziękujemy również wszystkim Gościom za obecność, ciepłe rozmowy i wspólne przeżywanie tej wyjątkowej artystycznej podróży.
Tekst: Monika Rudzińska
Fotorelacja Elżbieta Kordek